لابیاپلاستی چیست؟

به بانوانی که تمایل به تغییر لبه ی اطراف لابیا ها و همچنین شکل و اندازه آن دارند، جراحی لابیاپلاستی توصیه می شود. هدف از این جراحی برقراری تقارن بین لبه ها، برطرف کردن بزرگی لابیا ها و همچنین رفع ایرادات کلی و ظاهری واژن می باشد.

انواع لابیاپلاستی

به طور کلی لابياپلاستی به دو دسته تقسیم بندی می شود:
وقتی اندازه ی لابیا ها کمتر از نیم تا یک سانتی متر باشد، لابیاپلاستی بدون جراحی انجام می شود، در این روش هیچ گونه بخیه ای بر روی لابیا ها زده نمی شود.

اهداف جراحی لابیاپلاستی

هدف از لابياپلاستی كاهش سايز لابیا مينور است كه باعث رهايی از مشكلات ایجاده شده در حين لباس پوشيدن، رابطه زناشویی و فعاليت های ورزشی می شود. علاوه بر آن باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد و روشن تر شدن ناحیه ی تناسلی با برداشتن لبه های تیره می شود.

چه کسانی به لابیاپلاستی احتیاج دارند؟

گروهی از بانوان به دلیل لابیا های بزرگ خود نمی‌ توانند دوچرخه سواری و یا اسب سواری کنند و در هنگام انجام این فعالیت‌ها دچار درد، سوزش و خارش در آن ناحیه می شوند، لابیاپلاستی با کوچک کردن لابیا مینورها، این مشکل را به راحتی رفع می کند. معمولاً زنانی که لابیا های بزرگ دارند با پوشیدن لباس و شلوار های تنگ و همچنین در حین رابطه جنسی احساس سوزش و درد پیدا می کنند. این حالت می تواند بسیار آزار دهنده باشد که تنها راه برطرف کردن این مشکلات، انجام لابیاپلاستی است.

روش های دیگر جوان سازی واژن و ناحیه ی تناسلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Open chat